Dub

Evropský dub (Quércus róbur) nebo Dub Zimní (Quércus pétraea) je standardem síly a krásy, dubové dřevo je vždy velmi žádané při dekoraci a výrobě nábytku. Tento druh dřeva je velmi odolný vůči vlhkosti a plísním, takže je vhodný jak pro vnější, tak pro vnitřní použití. Dnes se dub používá hlavně k výrobě nábytku a podlah.

V současné době vyrábíme suché dubové desky (přírodní vlhkost ve velikosti i dle přání zákazníka), lamely (řezané dýhy), průběžnou a cinkovanou spárovku z masivního dřeva. Vyrábíme také další výrobky na objednávku našich zákazníků.

Naše výroba dubového řeziva se nachází ve městě Millerovo v Rostovské oblasti. Výhodná poloha umožňuje využít surovinovou základnu jak ve středním Rusku (Voroněž, Belgorod, Lipetsk a Tambov), tak i na území Krasnodarského kraje a severního Kavkazu. Zařízení jsou vybavena nejmodernějšími stroji dováženými z Evropy. Dubové dřevo je sušeno ve vlastních sušičkách. Díky dlouholetým zkušenostem a používání nejmodernějších technologií jsme schopni sušit tenčí dřevo, které se používá k výrobě lamel (řezané dýhy) a podlahových krytin.

#

Dubové (Quércus) desky

KD: 8 +/- 2% (QFA, QF1, QF2, QF3, QF4), velikost dle požadavků zákazníka.

Spojit se s námi
#

Dubové (Quércus) lamely

KD: 6 +/- 1% (QFA, QF1, QF2, QF2, QF4), velikost dle požadavků zákazníka
Hustota: 0,7 tun / m3

Spojit se s námi
#

Dubova průběžná spárovka (AA, AB)

Délka: od 900 mm v krocích po 100 mm
Tloušťka: 20 a 40 mm.
Šířka: 600 mm nebo podle požadavků zákazníka (do 1 metru).

Spojit se s námi
#

Dubova cinkovaná spárovka (AA, AB)

Délka: 3 metry
Tloušťka: 20 a 40 mm.
Šířka: 600 mm nebo podle požadavků zákazníka (ne více než 1 metr).

Spojit se s námi

Rozměry podle požadavků zákazníka.